Offcanvas Section

You can publish whatever you want in the Offcanvas Section. It can be any module or particle.

By default, the available module positions are offcanvas-a and offcanvas-b but you can add as many module positions as you want from the Layout Manager.

You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.

یکشنبه, 05 جولای
برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید: 04135537744

در باره ما

در باره شرکت پیراد

شرکت پیراد تبریز، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ بصورت غیررسمی و از سال ۱۳۸۲ بصورت رسمی در دو بخش فنی‌مهندسی و بازرگانی با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصصان داخلی و تجارب مدیریتی خود آغاز نموده است. همت در ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت عالی و مشتری‌مداری باعث گردید که شرکت پیراد تبریز بتواند پروژه‌های متعددی را در سازمان‌ها و نهادهای مختلف دولتی و شرکت‌های سرشناس خصوصی با موفقیت به انجام برساند. تلفیق زندگی امروزه با فناوری اطلاعات و ارتباطات که با سرعت زیادی رو به حرکت است، نیازمند ارائه راهکارها و تجهیزاتی در این عرصه می‌باشد و فعالیت در این زمینه را مستلزم استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا جهت پیشبرد و سهولت در انجام کار نموده است. شرکت پیراد تبریز، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ بصورت غیررسمی و از سال ۱۳۸۲ بصورت رسمی در دو بخش فنی‌مهندسی و بازرگانی با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصصان داخلی و تجارب مدیریتی خود آغاز نموده است. همت در ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت عالی و مشتری‌مداری باعث گردید که شرکت پیراد تبریز بتواند پروژه‌های متعددی را در سازمان‌ها و نهادهای مختلف دولتی و شرکت‌های سرشناس خصوصی با موفقیت به انجام برساند.

راهی که ما طی نموده ایم

فعالیت ها و مجوزهای اخذ شده شرکت پیراد تبریز

مجوز های اخذ شده شرکت پیراد تبریز

. مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استن آذربایجان شرقی . احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک . مجوز از اتحادیه صنف کامپیوتر و خدمات رایانه‌ای . عضو انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی . پیمانکار مورد تایید وزارت نفت . پیمانکار مورد تایید وزارت نیرو . پیمانکار مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی
دی 1396

بازرگانی

شرکت فنی و مهندسی پیراد تبریز با توجه به کنترل کیفیت محصولات توسط تیم کارشناسی اقدام به واردات، خرید و یا تولید تجهیزات شبکه نموده و طبق نیاز مشتریان آن را به بازار عرضه می نماید. ۱-شرکت حفاظت الکترونیک عرفان (دوربینهای Panasonic) ۲-شرکت نظارت گستر ایمن (دوربین های Raster) ۳-شرکت ژرفکام آسیا (دوربین های Samsung) ۴-شرکت پالیز افزار (دستگاه های حضور غیاب و کنترل تردد) ۵-شرکت دلتارایان سازه (تجهیزات شبکه Nexans و سویچهای حرفه ای CISCO) ۶-شرکت تراشه پرداز (تجهیزات وایرلس MikroTik) ۷-شرکت آلجا (سیستم های برق اظطراری یا UPS) ۸-شرکت ایزی (تجهیزات شبکه D-Link) ۹-شرکت ایزی ارتباط پارس (تجهیزات رادیویی Wis) ۱۰-نماینده فروش نرم افزار های ضد ویروس پادویش ۱۱-نمایندگی فروش نرم افزار های مدیریت تصاویر Axxon

فنی و مهندسی (مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی)

شرکت پیراد تبریز با اتکا به کارشناسان مجرب و متخصصان داخلی و تجارب مدیریتی و اجرایی شرکای تجاری خود در جهت انتقال دانش تکنولوژی و تجربیات بدست آمده از پروژه های انجام شده توسط این گروه توانسته با ارائه مناسبترین سرویس های تامین تجهیزات شبکه، نصب و راه اندازی شبکه ، پشتیبانی شبکه و خدمات پس از فروش خود جایگاه ویژه ای در میان فعالان IT دست یابد. امکان‌سنجی و مسیریابی لینک‌های وایرلس توسط GPS همراه با ارائه گزارش مکتوب. انتقال بی‌سیم Video, Voice, Data و غیره. اجرای شبکه‌های وایرلس حتی در شرایط نبود دید مستقیم. اجرای پروژه‌های نقطه به نقطه (PTP) و یک نقطه به چندنقطه (PTMP) با پهنای باند بالا. انواع دکل های مهاری و خودایستا. اجرای پروژه‌ةی شبکه‌های وایرلس Indoor و Outdoor. کاربردها و مزایا: دسترسی به اینترنت پرسرعت در نقاطی که امکانات مخابراتی وجود ندارد. هزینه‌های اندک سرویس، نگهداری و پشتیبانی در قبال کیفیت مطلوب. ایجاد شبکه‌های خصوصی بین‌سازمانی. انتقال خطوط تلفن و تصاویر سیستم‌های مداربسته. بازگشت سرمایه در مدت زمانی کوتاه در مقابل هزینه‌های خطوط اجاره‌ای.

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بانکی و مالی
85%
صدمه شخصی
90%
قانون خانواده
100%
قانون کیفری
95%